חוק מתן שירות מידע פיננסי

חדשות, מידע על עדכוני גרסאות.

חוק מתן שירות מידע פיננסי

הודעהעל ידי admin » 17 אפריל 2022, 14:46

ביום 4 בנובמבר 2021 אושר בקריאה שנייה ושלישית בכנסת "חוק ההסדרים" לשנות התקציב 2021 ו-2022. בין שלל פרקי חוק זה אושר גם פרק ט"ז – חוק מתן שירות מידע פיננסי.
החוק מאפשר גישה בטוחה, אמינה ונוחה בהיבטים טכניים לנתונים הפיננסיים הנמצאים בבנקים וחברות האשראי ומחייב את המוסדות הפיננסיים לשתף נתונים אלו.
לאחר תחילת החוק (ב- 14/06/22) הגישה לנתונים הפיננסיים באמצעות אפליקציות כמו HandWallet תהיה באמצעות אישור גישה באתר הבנק או חברת האשראי ולא באמצעות פרטי ההזדהות כפי שהדבר מבוצע היום. הממשק להבאת הנתונים יתבסס על ממשקים אמינים ולא על אתרי הבנקים כפי שהדבר מתבצע כרגע מול חלק מהמוסדות.

אנו עוקבים אחר החוק במשך שנים וסבורים שמדובר בחוק הכרחי וחשוב. החוק מגן על על אפליקציות כמו HandWallet מאפשרות שהבנקים וחברות האשראי ימנעו את שיתוף המידע ומשפר את האבטחה ואמינות הנתונים.
HandWallet היא כידוע מוצר ותיק (מעל 10 שנים), הראשון בארץ שהביא נתונים פיננסיים מבנקים וחברות אשראי בארץ והנפוץ ביותר עם מעל שני מליון הורדות, מתוכם מעל 300,000 הורדות בישראל או של ישראלים. להבנתנו זהו המוצר היחידי שהוא גם פשוט וגם מקצועי, כולל רובד חינמי רחב מספיק ומאפשר באמת לעקוב אחר ההוצאות וההכנסות, לתכנן תקציב ולחסוך כסף. זהו גם המוצר היחיד ששומר לאורך שנים ובאופן קנאי על פרטיות המשתמשים. הנתונים כידוע נמצאים אצלכם בלבד, אינם מאוכסנים אצלנו והתקשורת לבנקים ולחברות האשראי מתבצעת ישירות מהמכשיר שלכם בלי לעבור דרכנו.
בהיותו מוצר ותיק ניתנה ל- HandWallet תקופה של שנה להיערך לחוק החדש. אנו נמשיך כמובן לעדכן אתכם בקרוב.
admin
מנהל האתר
 
הודעות: 2184
הצטרף: 13 מאי 2012, 18:43

חזור אל הכרזות, הודעות וגרסאות בטא

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד


cron