גרסא 5.0 בטא D

חדשות, מידע על עדכוני גרסאות.

גרסא 5.0 בטא D

הודעהעל ידי admin » 01 אפריל 2016, 09:58

אנחנו גאים לשחרר היום לאחר 3 חודשי עבודה מאומצים את גרסא 5.0 בטא A. ניתן להוריד אותה מהקישור שלהלן:
http://www.handforum.com/download/andro ... Wallet.apk
(כדי להתקין גרסאות בטא יש לאפשר התקנה ממקורות חיצוניים)
מומלץ תמיד לבצע גיבויים ובייחוד לפני שמתקינים גרסאות בטא.

עדיין לא סיימנו את גרסא 5 ויש בה כמה דברים חדשים שעדיין נמצאים בפיתוח (כמו בחירת שדות לגרפים, וה-"התקדמות שלי"). הזדרזנו להוציא את הגרסא כבר עכשיו כדי לתת מענה לאיטיות הסינכרון מול ישראכרט מהימים האחרונים.

בגרסא 5 שינינו המון דברים. להלן הדברים המרכזיים:
- עיצוב חדש. מי שעובד עם רקע שחור מוזמן לבדוק בתפריט "אפשרויות / תצוגה" את הסגנון החדש שנקרא "Stas" (על שם המעצב שלנו) שישמח לקבל פידבקים.
- נפרדנו לשלום ממסך "מידע" הישן והטוב, מחליף אותו התפריט בצד שמאל.
- הפורום עבר לתפריט, תחת "הגדרות ותמיכה". במקומו הוספנו מסך "טיפים" עם המלצות לגבי השימוש באפליקציה וכן המלצות איך לחסוך כסף. אנחנו מזכירים לכם שניתן לקבוע אילו מסכים להציג בפאנל העליון, כך שמי שרוצה להמשיך ולראות שם את הפורום יכול להחזיר אותו למקומו הקודם.
- מסך "אירועים" השתנה כך שיציג שורת סה"כ בסוף כל חודש. אפשר לבחור להציג את הסה"כ גם בתחילת החודש (נוח מאוד) או לא להציג אותו כלל.
בנוסף הוספנו למסך שורת תזכורת כאשר יש פילטר פעיל, כאשר סדר המיון שונה או כאשר המטבע שונה מהמטבע הראשי שלנו. גם במקרה זה ניתן לשנות ולקבוע אילו תזכורות להציג.
- מסך "אמצעי תשלום" השתנה כך שיציג שורה סה"כ. בנוסף ניתן להפעיל פילטר על מסך זה ולהראות רק חלק מאמצעי התשלום (לדוגמא רק אמצעי תשלום פעילים). הפילטר נשמר גם כשיוצאים מהאפליקציה וחוזרים אליה.
- הוספנו תמיכה ב- Landscape

בנוסף תוקנו התקלות הבאות:
- הסינכרון לישראכרט חזר להיות מהיר. בנוסף שינינו את אופן הסינכרון של תנועות בחול כך שיילקח בחשבון השער שבו ישראכרט מבצעת את ההמרה (ולא השער היציג שאנחנו מורידים).
- חיפוש האיקונים באינטרנט לקטגוריות (ולאלמנטים נוספים) חזר לעבוד לאחר שהחלפנו ספק חיפוש.

נשמח לשמוע את דעתכם.
admin
מנהל האתר

Re: גרסא 5.0 בטא A

הודעהעל ידי vogash » 03 אפריל 2016, 15:50

היי,

WOW, שינוי לטובה בעיצוב, קשה לי קצת לענות במיידי, אז אתחיל פה ושם לכתוב כל מיני דברים שאני נתקל בהם.
STAS, כל הכבוד אני משתמש בסקין שלך! ;)
עכשיו זה יותר מתחבר לממשק של אנדרואיד חדש ולא של 2.4. כל הכבוד!!!

יחד עם זאת יש דברים לא ברורים או עובדים ממש גרוע.

1. כשפותח פאנל צדדי ובוחר עסקים ולקוחות, לוקח 5-6 שניות לפתוח מסך זה. (סה"כ 842 עסקים ולקוחות)
במסך זה לוקח אותו זמן לפתוח/לסגור תתי עסק. בקיצור לא ניתן לעבוד בו.

2. פתיחת/סגירת פאנל צדדי אך ורק דרך האיקון למעלה, לא ניתן לפתוח/לסגור למשל כמו בGMAIL....

3. לא ממש הבנתי את החישובים של סה"כ, ניסיתי להבין, אבל יכול להיות עם הזמן אסתדר מה הולך שם.

4. האיקון פלוס הוספת אירוע, ניתן להסתיר אותו?

5. במסך אבחון, בLandscape ניתן לראות את הגרף, לגלגל למטה לקטגוריות לא הצלחתי.

6. תוך כדי כתיבת הפוסט ובדיקת דברים באפליקציה אני אישית רואה גניבת מקום מיותרת. למשל המסכים העיקריים באפליקציה הם (אירועים, דפי חשבון, אמצעי תשלום, אבחון)
לפי דעתי מיותר להציג אותם למעלה כשיש לך פאנל צדדי, במקומם עדיף להציג איקונים שנמצאים למטה, כלומר להעביר פאנל תחתון למעלה.

7. מסך אפשרויות גם צריך לקבל לוק חדש

סעיף 2 די מציק, כי במסך גדול לא כל כך נוח להגיע לאיקון של פתיחת הפאנל במקום לעשות משיכה ימינה/שמאלה כמו באפליקציות אחרות.

תודה רבה
תמונה אולג
------------------------------------------------------
|<Samsung Note 3><Android 5.0><Ver. 5.02>|
-------------------------------------------------------
ленивому чайнику - чайником по чайнику
vogash

הודעהעל ידי admin » 06 אפריל 2016, 15:32

תודה על ההערות המצויינות.
שוחררה גרסה 5.00 בטא B.
ניתן להוריד אותה מהקישור הרגיל:
(כדי להתקין גרסאות בטא יש לאפשר התקנה ממקורות חיצוניים)
מומלץ תמיד לבצע גיבויים ובייחוד לפני שמתקינים גרסאות בטא.

בגרסא זו נוספו השינויים / תיקונים הבאים:
- תוקנו מספר הבהובים במסך בייחוד לאחר החלפת סגנונות
- התפריט נפתח עכשיו גם בגלילה מהצד
- מסך אבחון ב- Landscape מציג עכשיו גם את המקרא
- טופלו התקלות בישראכרט:
1- בסנכרון אירועים עם תשלומים והנחה ביחד 2- אירועי ריבית
admin
מנהל האתר

הודעהעל ידי ofer-hwf » 07 אפריל 2016, 16:57

וואו, באמת שינוי רציני....
התנסיתי כמה ימים, והנה כמה נקודות שאספתי - אבל ממש לא לפי חשיבות: יש פה גם דברים שקריטיים לי וגם Nice to have בלבד...

admin כתב:ה-"התקדמות שלי"

עדיין לא הבנתי מה העניין, אבל נראה שיש לכם כוונה לבדל סוגי משתמשים שונים ו"לתפור" לכל אחד חבילת טיפים מתאימה. כל הכבוד ובהצלחה!
בהקשר הזה, אצלי למשל ישנם שני "עולמות": הביתי ושל העסק. יהיה נכון לאפשר להגדיר "סוג משתמש" נפרד לכל סוג עולם, כדי לממש את הפוטנציאל.

admin כתב:הסגנון החדש שנקרא "Stas" (על שם המעצב שלנו)

פשוט כל הכבוד. סגנון נקי ונעים לעין. שאפו לסטאס!
אני עדיין משתמש בסגנונות ה-Dark, משיקולי עייפות עיניים וחסכון בסוללה, אבל אשמח מאוד להשתמש בסגנון החדש אם ייצא גם Stas Dark...
חשוב להתאים גם את הסרגלים והאייקונים לסגנון שנבחר (כרגע הם נשארים כ-Stas גם אם משנים סגנון).

admin כתב:במקומו הוספנו מסך "טיפים"

לא עובד. לחיצה על "קרא עוד" במשבצת של טיפ כלשהו, לא מובילה לשום מקום... :(

admin כתב:מסך "אירועים" השתנה כך שיציג שורת סה"כ בסוף כל חודש

לא עובד. ביטלתי לגמרי כרגע.
זה הוסיף סה"כ לפעמים בסוף כל יום, לפעמים אחרי כל אירוע ואירוע, ולפעמים היה סה"כ גם פעמיים באותו היום...

admin כתב:בנוסף ניתן להפעיל פילטר על מסך זה ולהראות רק חלק מאמצעי התשלום (לדוגמא רק אמצעי תשלום פעילים)

איך עושים את זה? לא הצלחתי למצוא...

admin כתב:- הוספנו תמיכה ב- Landscape
- הסינכרון לישראכרט חזר להיות מהיר. בנוסף שינינו את אופן הסינכרון של תנועות בחול כך שיילקח בחשבון השער שבו ישראכרט מבצעת את ההמרה (ולא השער היציג שאנחנו מורידים).
- חיפוש האיקונים באינטרנט לקטגוריות (ולאלמנטים נוספים) חזר לעבוד לאחר שהחלפנו ספק חיפוש.

שאפו! פשוט מעולה!!

דברים נוספים שמפריעים לי - לאו דווקא מהגרסא הנוכחית (שוב, לא דווקא לפי סדר חשיבות):

1) צריך לאפשר לשמור "תצוגת ברירת מחדל" בכניסה למסך האירועים (כלומר מיון, פילטר פעיל וכד'), או פשוט שהמערכת תשמור את מאפייני התצוגה האחרונה שהייתה בשימוש (עכשיו, כשיש תזכורת אם מופעל פילטר, זו נראית לי הדרך המועדפת). לא ייתכן שבכל פעם שאני נכנס למערכת אני צריך כל פעם מחדש להתעסק עם ההגדרות של התצוגה.

2) לגבי עסקים ולקוחות: כרגע זה ממש לא שימושי, למעט שזה צובר ברקע עוד ועוד רשומות עם כל סינכרון מחברות האשראי.
- גם לי יש כמה מאות וזה מעמיס מאוד על פתיחת הלשונית כמו שאולג כתב, ואפילו בתוך הלשונית - ככל שמגלגלים למטה והרשימה מתארכת, ככה זה הולך ונעשה יותר איטי ו"תקוע".
- יש המון ספקים (בעיקר) שהם "חד פעמיים", ואני לא משתמש בהם בשוטף. לרוב הם מגיעים מסנכרון האשראי. מציע שתאפשרו לבצע ברשימות הספקים פעולות באצווה, כלומר שיתאפשר לסמן ב-V ספקים מרובים מהרשימה, ואז בבת אחת להפוך את כולם ל'לא פעילים', לדוגמה.
- גם אם אני מסמן אותם כ'לא פעילים' (דבר מייגע בפני עצמו), עדיין הספקים הפעילים מופיעים בכמה צורות מסיבות שונות, ואני לא יודע במי לבחור (למשל "שיווק השקמה" ו"שיווק השיקמה", כי ככה הם נפתחו בשתי חברות אשראי שונות. למה אני צריך אותם כשני ספקים נפרדים?). אם תאפשרו למזג ספקים לרשומה אחת (ושהמערכת עדיין תדע לשייך אוטומטית את מה שמגיע מחברות האשראי לרשומה הזו), אז גם יתאפשר לצמצם מאוד את הרשימה (למשל יהיה אפשר להכניס את כל סניפי רמי לוי, שמופיעים כל אחד כספק שונה, לספק 'רמי לוי' אחד) וגם היא תוכל להיות באמת שימושית.

3) מאוד מאוד חסרה לי האפשרות לסינון לפי טווח סכומים (כולל אפשרות לסמן "[] ערך מוחלט", כדי שימצא גם הוצאות וגם הכנסות בסכום המבוקש).

4) כנ"ל חסרה אפשרות לסינון לפי שדות אישיים שהוספתי. השקעתי המון בהקלדת מידע נוסף, ואני לא יכול לאחזר רשומות על פיו...

5) צריך לאפשר לסמן V ירוק ליד כל תשלום, גם מחלק ה'תשלומים' שבתוך מסך האירוע. כיום, בכל פעם שמגיע לי אירוע מה-SMS או מהסינכרון, אני נכנס ועורך אותו, ואז אני צריך לצאת מהאירוע ולעבור במיוחד למסך דפי החשבון (הרבה לחיצות והרבה זמן) רק כדי לסמן את התשלום בירוק. מיותר לגמרי...

6) בייצוא לאקסל, אירועים שיש בהם יותר משורה אחת (כלומר יש פיצול קטגוריות בהוצאה) צריכים להופיע בשתי שורות. כיום הם מופיעים בשורה אחת, בתאים נוספים, וזה הורס את המבנה של הקובץ וגם הופך אותו ללא שימושי לעיבוד.

7) הקטלוג האוטומטי עדיין לא עובד... כלומר הוא שואל לאיזו קטגוריה לשייך, ומשנה זאת, אבל בפעם הבאה שוב צריך לשייך מחדש.

8) לא מצאתי אפשרות לסנן אירועים שיש בהם תשלום 'אדום' (כלומר שונה מהמשוער, ולא מסומן כ'אין צורך במעקב נוסף').

9) כנ"ל לשלוף אירועים שיש בהם תשלום שלא סומן ב-V ירוק או כחול.

10) כרגע נוצר לי קובץ גיבוי חדש ונפרד בכל פעם שאני נכנס לאפליקציה (אפילו כמה פעמים באותו יום). בהגדרות סימנתי "אחת לחודש". זה ממלא לי את המכשיר בקבצים לא נחוצים.

11) גם בלי קשר לתקלה הזו, אני מציע להוסיף אפשרות לקבוע כמה גיבויים אחרונים לשמור (למשל 5 או 10), ואז אפשר לסמן 'גיבוי יומי' (או מצדי אפילו גיבוי שעתי... :lol: ) והאפליקציה פשוט תמחוק את הגיבויים הישנים שמעל המספר שקבעתי, וככה המכשיר לא ייסתם.

12) אשמח מאוד להוספת סימן האטב (לסימון אירועים שיש בהם צרופות) גם ליד התשלומים במסך דפי החשבון. זה יעזור מאוד ונראה לי לא מסובך כל כך...

ובנוסף לכל אלו, אני מתחבר גם לרוב הדברים שאולג כתב...

למרות כל מה שכתבתי, האפליקציה טובה מאוד, נוחה ושימושית יותר מכל אחת אחרת שבדקתי!
אז סליחה על האריכות, אבל אני מקווה שזה רק יועיל לשיפור נוסף, כדי שהיא תהיה עוד יותר מוצלחת...

תודה רבה!
ותמשיכו עם העבודה הטובה!!!
ofer-hwf

הודעהעל ידי admin » 08 אפריל 2016, 04:40

תודה רבה על ההערות המפורטות!
לסוגיית הטיפים וה- "התקדמות שלי" - אכן לא סיימנו את הפיתוח של אלו - הוצאנו את מה שיש כדי לתת מענה לבעיה מול ישראכארט.

תוכל לצרף צילום של התקלה בהצגת הסה"כ או לשלוח אלינו?
הסה"כ אמור להיות מוצג פעם בחודש (או לא להיות מוצג כלל אם יש מיון ששונה ממיון לפי תאריך).
admin
מנהל האתר

הודעהעל ידי erani » 08 אפריל 2016, 12:15

היי, בהחלט עבודה יפה, שאפו.
לגבי גלילת התפריט, אני מציע שהיא תהיה רגישה יותר, כמו ב-Gmail באמת (בגרסה הנוכחית התפריט נפתח רק אם גוללים בקו אופקי ישר). בנוסף, כדי לסגור את התפריט עדיין צריך להשתמש בכפתור למעלה, כדאי לאפשר לסגור גם בגלילה.
לגבי האפשרות למזג בתי עסק אני לגמרי בעד, ואולי אפשר גם לשלב מנגנון לבדיקת כפילויות שימליץ על מיזוג בתי עסק.
erani

הודעהעל ידי vogash » 13 אפריל 2016, 07:47

היי,

erani הקדים אותי, זה בדיוק משרציתי לכתוב :D
אני רק אוסיף שגלילת תפריט עכשיו נהיה כמו פתיחת קטגוריה/עסקים של פעם :lol: אתה בא לפתוח תפריט אבל נפתח לך POPUP של האירוע, אני בכלל מציע את הPOPUP של האירוע לעשות עם לחיצה ארוכה, שזמן כדי לפתוח POPUP יהיה מוגדר במיליסקונדס עם איזשהו ברירת מחדל ולהסתיר קונפיגורציה הזאת במתקדם איפשהו ורק משתמש שמבין ידע לשנות כמה זמן צריך עד שנפתח POPUP. אם יהיה 0 אז במיידי או 1000 שזה שניה אחת.

8) לא מצאתי אפשרות לסנן אירועים שיש בהם תשלום 'אדום' (כלומר שונה מהמשוער, ולא מסומן כ'אין צורך במעקב נוסף').

אם אני לא טועה ביטלו את הנושא של להשוות את המשוער, עכשיו מורידים את הסכום שמופיע בחברת אשראי.

10) כרגע נוצר לי קובץ גיבוי חדש ונפרד בכל פעם שאני נכנס לאפליקציה (אפילו כמה פעמים באותו יום). בהגדרות סימנתי "אחת לחודש". זה ממלא לי את המכשיר בקבצים לא נחוצים.

תודה לאפליקציה DISKUSAGE גיליתי שהגיבויים אוכלים המון מקום.

11) גם בלי קשר לתקלה הזו, אני מציע להוסיף אפשרות לקבוע כמה גיבויים אחרונים לשמור (למשל 5 או 10), ואז אפשר לסמן 'גיבוי יומי' (או מצדי אפילו גיבוי שעתי... :lol: ) והאפליקציה פשוט תמחוק את הגיבויים הישנים שמעל המספר שקבעתי, וככה המכשיר לא ייסתם.

בהלט!!! וזה כמה שורות של קוד ;)

אני רוצה לעשות עכשיו RESET לטלפון, ולא יכול לעשות את זה בגלל שאין גיבוי לSETTINGS, כמו מפגר עכשיו עובר מסך מסך ורושם הגדרות עכשויות... :x
תמונה אולג
------------------------------------------------------
|<Samsung Note 3><Android 5.0><Ver. 5.02>|
-------------------------------------------------------
ленивому чайнику - чайником по чайнику
vogash

Re: גרסא 5.0 בטא C

הודעהעל ידי admin » 14 אפריל 2016, 18:19

שוב, תודה על כל ההערות.
שוחררה גרסא 5.0 בטא C, ניתן להוריד אותה מהקישור הרגיל:

- בהמשך למה שכתבתם שיפרנו את מנגנון פתיחת וסגירת התפריט. אנא עדכנו אותנו האם הפתיחה כרגע היא חלקה ונוחה.
- תוקן באג בחישוב הסה"כ במשולב עם פילטרים.
- תפריט "ההתקדמות שלי" עכשיו פעיל ומציג ניקוד אמיתי. נשמח אם תשתפו אותנו איזה ניקוד קיבלתם.
- שיפרנו גם את הטיפים, יש שם המון דברים חדשים, נשמח לשמוע את דעתכם.
admin
מנהל האתר

Re: גרסא 5.0 בטא C

הודעהעל ידי admin » 27 אפריל 2016, 15:44

שוחררה גרסא 5.0 בטא D, ניתן להוריד אותה מהקישור הרגיל:

- בהמשך למה שכתבתם שיפרנו באופן משמעותי את מסך "עסקים ולקוחות" והוא עולה באופן מהיר כמו שאר המסכים. גם הדפדוף במסך עכשיו חלק ומהיא יותר.
באותה הזדמנות שיפרנו את זמני התגובה והדיפדוף גם במסכים "קטגוריות", "אנשים" ו-"פרויקטים".
- תוקנה הבעיה במיון במסך "פרויקטים"
- שודגה סביבת הפיתוח

גרסא זו איננה כוללת את השפות המתורגמות ולכן כמות הזיכרון שהיא דורשת קטנה בערך ב- 2 מגה. מומלץ למי שיש לו בעיית זיכרון.

אנא עדכנו אותנו אם המסכים המחודשים עובדים היטב.

אנחנו מודעים לבעיה שבתקופות מסויימות בחודש (ככל הנראה כפונקציה של מועד החיוב) לא ניתן לסנכרן נתונים מכרטיסים מסויימים של ישראכארט.
הבעיה תבוא על פתרונה בימים הקרובים.
admin
מנהל האתר

Re: גרסא 5.0 בטא D

הודעהעל ידי ofer-hwf » 28 אפריל 2016, 16:01

אשמח לבדוק. תודה.
בינתיים, שמתי לב שמסך אמצעי תשלום לא מעדכן את מועד הסנכרון האחרון לאחר ביצוע סנכרון ידני.
ofer-hwf

חזור אל הכרזות, הודעות וגרסאות בטא

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד