גרסא 5.04 בטא A

חדשות, מידע על עדכוני גרסאות.

גרסא 5.04 בטא A

הודעהעל ידי admin » 16 אוקטובר 2016, 08:33

שיחררנו היום את גרסא 5.04 בטא A. ניתן להוריד אותה מהקישור שלהלן:
http://www.handforum.com/download/andro ... Wallet.apk
(כדי להתקין גרסאות בטא יש לאפשר התקנה ממקורות חיצוניים)
מומלץ תמיד לבצע גיבויים ובייחוד לפני שמתקינים גרסאות בטא.

מה חדש?
1. גיבוי אוטומטי ל- Google Drive
כידוע, אם לא הגדרתם אחרת, וכדי לשמור על פרטיותכם, הנתונים באפליקציית HandWallet נשמרים על המכשיר בלבד.
לצערנו אנו נתקלים כמעט מדי יום במיקרים מצערים של אנשים שאיבדו נתונים שאספו במשך חודשים ושנים וזאת בגלל מכשיר שנגנב, אבד או התקלקל.
האפליקציה אומנם מאפשרת לבצע גיבוי לקובץ, למייל או לענן ואף מעודדת לעשות זאת באופן אוטומטי, אולם לצערנו יש משתמשים (ואפילו משתמשים מתקדמים) שסומכים על המזל ולא מבצעים גיבויים אלו.
בגרסא 5.04 הוספנו גיבוי אוטומטי ל- Google Drive. גיבוי זה משתמש במנגנון הגיבויים המובנה של Google המאפשר לשמור הגדרות של אפליקציה גם אם מחליפים מכשיר.
מי שלא מעוניין בגיבוי האוטומטי של גוגל יכול לבטל אותו בתפריט "גיבוי ושיחזור / מתקדם".
מומלץ לא לסמוך רק על הגיבוי של Google ולהמשיך לעשות גיבויים בשיטה הרגילה. ההחלטה אם המכשיר יבצע גיבוי ל- Google Drive או לא היא החלטה של Google בלבד ותלויה בהמון גורמים. גם המקום המוקצה על ידי Google לגיבויים אלו מוגבל ולפיכך לא כלולים בו קבצים המצורפים לארועים.

2. הוספנו אפשרות לקבוע אילו שדות יוצגו בגרפים.
כדי לבחור את השדות יש ללחוץ על אפשרויות / שדות / אבחון ואז את סוג הגרף הרלונטי.

3. תוקן באג במסך "דפי חשבון" שהציג במקרים מסויימים מספר כותרות של תאריך.

4. שודרגה סביבת הפיתוח.

נשמח לשמוע את דעתכם.
admin
מנהל האתר

Re: גרסא 5.04 בטא A

הודעהעל ידי vogash » 16 אוקטובר 2016, 12:08

את הסעיף הראשון הייתם צריכים להתחיל במשפט האחרון שלו. גם גיבויים לדרופבוקס עדיין לא השתפר מפעם אחרונה שדיברנו פה. נוצר לי gap גדול של אירועים בגלל בעיה של קבצים מצורפים. בשבילי זה היה הכי חשוב באפליקציה...פעם הייתי עוד מסנכרן נתונים, כדי להשלים אחר כך, אבל זה נהיה גדול כבר, יש לי כמות אדירה של חבוניות, מסמכים, קבצי אודיו...
תמונה אולג
------------------------------------------------------
|<Samsung Note 3><Android 5.0><Ver. 5.02>|
-------------------------------------------------------
ленивому чайнику - чайником по чайнику
vogash

Re: גרסא 5.04 בטא A

הודעהעל ידי admin » 16 אוקטובר 2016, 13:46

עברתי שוב על הפוסט המצויין הזה:
viewtopic.php?f=4&t=720

הפער היחידי שנשאר (תקן אותי אם אני טועה) זה הגדרה של הסיפרייה שלתוכה יירדו הקבצים המצורפים במידה של שיחזור מ- Dropbox.
אם יש דברים נוספים אנא ציין.
admin
מנהל האתר

חזור אל הכרזות, הודעות וגרסאות בטא

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד