קביעת קטגוריה לפי בית עסק

רעיונות חדשים ודברים שמבקשים להוסיף לאפיקציה

קביעת קטגוריה לפי בית עסק

הודעהעל ידי idanz87 » 04 יוני 2018, 17:49

שלום,
האם ניתן לקבוע קטגוריה קבועה לבית עסק מסוים? למשל אם אני קונה אוכל בעבודה אז להגדיר שתמיד שהאפליקציה תזהה שקניתי מאותו מזנון שתשים את זה תחת קטגוריה "אוכל בעבודה" למשל. כמו שהאפליקציה יודעת לזהות ולשייך חלק מההוצאות לקטגוריות מסוימות, יש כאלה שהיא משייכת פשוט להוצאות כללי או לקטגוריה לא נכונה מבחינתי ואני רוצה לשנות ושישנה את כל הקניות הדומות לאותה קטגוריה ששיניתי באופן אוטומטי.

תודה מראש,
עידן.
idanz87

Re: קביעת קטגוריה לפי בית עסק

הודעהעל ידי admin » 04 יוני 2018, 21:15

כאשר אתה עומד על שורה צהובה אתה יכול ללחוץ על "מה" ולבחור קטגוריה שונה ממה שמערכת הקיטלוג בחרה.
המערכת תציג שאלה "האם לקטלג תמיד בצורה זו"? אם תענה "כן" זה הקיטלוג שיופיע בפעמים הבאות.
בנוסף, אם יש בית עסק שהקיטלוג שלו לא מופיע נכון (או בית עסק שלדעתך כדאי היה שהמערכת תקטלג במקום לרשום "הוצאות") אנא ציין זאת כאן (וכן באיזה בנק / חברת אשראי מדובר) ונשפר את מנגנון הקיטלוג.
שים לב שלא תמיד ניתן לקטלג: כך לדוגמא קנייה בסופר פארם יכולה להיות של תרופות ולחילופין מוצרי קוסמטיקה. לכן במקרים אלו לפעמים מופיע "הוצאות" ולפעמים מופיע הסיווג הנפוץ (תוך ידיעה שבחלק מהמקרים יש לשנות).
admin
מנהל האתר

הודעהעל ידי ofer-hwf » 15 יוני 2018, 11:02

מנגנון הקיטלוג האוטומטי לא פועל אצלי.
הוא מציג את השאלה, אני עונה 'כן', ובפעם הבאה התנועה החוזרת שוב מקוטלגת לקטגוריה הלא נכונה...
ofer-hwf

הודעהעל ידי admin » 18 יוני 2018, 05:03

האם אתה בטוח שהקנייה החדשה היא בדיוק מאותו בית עסק (כפי שהשם שלו מופיע בחברת האשראי) ומאותו כרטיס אשראי?
admin
מנהל האתר

הודעהעל ידי ofer-hwf » 19 יוני 2018, 16:37

כן, לרוב מדובר על תשלומים חוזרים, כלומר הוראת קבע בכרטיס
ofer-hwf

חזור אל הצעות לשיפור ובקשות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים