שיתוף בשני מכשירים בו זמנית

שיתוף בשני מכשירים בו זמנית

הודעהעל ידי yakov » 27 יולי 2019, 20:47

שלום . יש אפשרות שאני ורעיתי נעבוד בו זמנית כול אחד במכשיר שלו . כלומר שאני יכניס הוצאות היא תוכל לראות וההפך?
yakov

Re: שיתוף בשני מכשירים בו זמנית

הודעהעל ידי admin » 29 יולי 2019, 17:19

כן, הדבר אפשרי בגרסאות הפרו והביזנס.
לוחצים על התפריט ואז "סינכרון".
admin
מנהל האתר

הודעהעל ידי idanz87 » 23 ספטמבר 2019, 07:09

הי,
בהמשך לאותה שאלה, רכשתי את גרסת pro. כאשר אני לוחץ על סנכרון אני מקבל 3 אופציות. אחת מהן היא "שתף". זה מה שצריך ללחוץ כדי שגם אני וגם אישתי נוכל לעבודעל אותם הנתונים משני פלאפונים שונים?
אפשר הסבר מעמיק יותר בבקשה? בפלאפון השני קודם צריך להוריד את האפליקציה? אשמח להסבר כולל. תודה.
idanz87

הודעהעל ידי admin » 25 ספטמבר 2019, 06:29

כן, האופציה שצריך לבחור כדי לעבוד כמה אנשים ביחד היא האופציה השלישית, כלומר להיכנס לתפריט "סינכרון" ואז "שתף".
כדי לעבוד ביחד על אותם נתונים צריך לבחור את הענן שאיתו רוצים לעבוד (דרופבוקס, גוגל דרייב, מיקרוסופט ועוד) ואז ליצור "קבוצת עבודה" במכשיר שבו נמצאים הנתונים.
זה יעלה את הנתונים לענן וגם יעדכן בענן על כל שינוי.
במכשיר השני צריך לבחור את אותו סוג ענן (כלומר אם בחרנו דרופבוקס במשתמש שיצר את הקבוצה יש לבחור שוב דרופבוקס בכל מי שמצטרף לקבוצה).
בהמשך יש לבחור (במכשיר השני) "הצטרף לקבוצת עבודה קיימת" ולהיכנס לענן עם אותו יוזר וסיסמא.
שים לב שזה ימחק את הנתונים (אם יש כאלו) במכשיר השני ויעלה במקומם את כל הנתונים מהמכשיר שיצר את הקבוצה.

זהו בערך הכל. מרגע זה כל עדכון שיבוצע באחד המכשירים יופיע אחרי מספר שניות במכשיר השני. במצב ברירת המחדל כל משתתף בקבוצה יכול גם למחוק נתונים ולכן כדאי לגבות באופן קבוע.
יש גם אפשרויות נוספות כמו לא להכניס את השינויים שמבצע השותף השני באופן אוטומטי אלא לאשר אותם קודם אבל זה הבסיס.
admin
מנהל האתר

הודעהעל ידי יוני וי » 04 אוקטובר 2019, 16:36

במכשיר השני כותב שאין לי חבר מועדון פרו לכם לא נותן להתחבר לקבוצת עבודה קיימת
יוני וי

הודעהעל ידי admin » 05 אוקטובר 2019, 18:00

שלח מייל לתמיכה support@handwallet.com ויתנו לך מספר מועדון נוסף למכשיר השני ללא תשלום.
admin
מנהל האתר

חזור אל תמיכה ודיווח על תקלות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים